Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Vote for us ----
BGtop

Administrators


i'm just another bird; 7579220w

i'm just another bird; 7579194e

i'm just another bird; 7579216o

Latest topics
» Запази лик
i'm just another bird; EmptyСъб Сеп 27, 2014 1:12 pm by Nikkouline

» Въпроси...
i'm just another bird; EmptyВто Сеп 16, 2014 6:11 am by Lily Evans

» Промяна на името
i'm just another bird; EmptyПон Сеп 15, 2014 7:53 pm by viki1212

» Другарче за РП
i'm just another bird; EmptyПон Сеп 15, 2014 7:46 pm by danielle bale.

» Mina Marian
i'm just another bird; EmptyПон Сеп 15, 2014 7:43 pm by viki1212

» Търся си всичко останало
i'm just another bird; EmptyПон Сеп 15, 2014 7:06 pm by Erin Grey

» Божидара Солер
i'm just another bird; EmptyПон Сеп 15, 2014 6:54 pm by The Island Keeper

» She was just a girl with sexy body and many problems - Erin Grey
i'm just another bird; EmptyПон Сеп 15, 2014 6:47 pm by The Island Keeper

» Sweet dreams are made of this;;
i'm just another bird; EmptyНед Сеп 14, 2014 7:53 pm by Nastya.


i'm just another bird;

2 posters

Go down

i'm just another bird; Empty i'm just another bird;

Писане by charlie. Пон Сеп 08, 2014 7:19 am

charleene dunham/25/lost soul

Имам нужда от онези нощи, когато виждаш всички звезди в небето.
Имам нужда от специално място, където да се крия от самата себе си.
Имам нужда от пари за наркотици.. и пари за нови слушалки.
Имам нужда от вода, за да живея, но не и от храна. Никога не съм обичала да ям, издържам с дни без да сложа нещо в устата си, различно от цигара или алкохол.
Имам нужда от покрив над главата... или под краката. Бих живяла на покрив. Споменах ли, че обичам небето?
Имам нужда от тетрадка, където да записвам всичките си мисли, когато съм под влиянието на някой опият. Точно тогава съм най-истинска, обичам мислите си тогава. Винаги си повтарям, че ще ги запомня, но това никога не се случва.
Имам нужда от прегръдките ти.
Имам нужда от целувките ти.
Имам нужда от любовта ти.
Но нямам нужда от теб. Мога и сама.


Името ми е Чарлийн Дънам и винаги съм спадала към хората, които просто съществуват. Не съм се смятала за нещо повече от другите, нито пък съм се опитвала да се забърквам в глупостите им. Всъщност, ако трябва да бъда честна, повечето хора просто не са ми интересни. Рядко съм срещала индивиди, които да могат да заинтересоват тъмното ми и напълно оплетено съзнание. Сивият ни свят не е нищо повече от просто един голям затвор за изгубените ни души, в който ни се създава илюзията за щастие. Толкова сме наивни, че чак вярваме в това.
Аз спрях. Единственото нещо, което ми позволяваше да избягам от това отвратително ежедневие, бяха наркотиците. Апатията беше моето алиби. Самотата също. Започнах да търся, да се лутам и да се оплитам сама в собствения си лабиринт на съзнанието, не знаейки какво всъщност се случва с мен. Но ми харесваше. Най-накрая открих онази малка вратичка, единственият изход от затвора.

Наркотиците не ме убиха. Алкохолът не ме уби. Високите скорости не ме убиха (въпреки че се опитаха неведнъж). Как умрях ли? Е, това е една история, за която ще ми трябва малко повече време и много сили.
Никога не съм живеела перфектен живот. Винаги е имало моменти, в които съм искала да събера целия си багаж и да избягам от вкъщи, започвайки от начало. Неведнъж съм правила опити да прекратя живота си. Не, изразих се грешно. Неведнъж съм правила неща, които са можели да прекратят живота ми. Била съм на крачка от смъртта, виждала съм онази светлина в тунела, за която всички говорят, но нещо винаги се е случвало, сякаш Господ не е искал да си тръгна все още. Като малка се страхувах от смъртта. Това е едно от нещата, които ни правят хора. Мислех си, че ще ме боли, представях си всички възможни начини за убийство и колкото и да се боях, изпитвах едно влечение към тъмнината на отвъдното. Исках да разбера какво има там, от другата страна.
Когато моментът дойде, не усетих нищо. Това, което разбрах в последствие, беше, че съм била жертва на катастрофа. Възможно най-неочакваното за мен нещо.
Отвъдно? Явно наистина съществува.
Ето го. Вече съм там. Мамка му.


може ли да ми смените името на charlie. ?
charlie.
charlie.
Nobody's perfect
Nobody's perfect

Брой мнения : 12
Join date : 06.09.2014

Допълнително
Изплатени грехове:
i'm just another bird; Left_bar_bleue0/0i'm just another bird; Empty_bar_bleue  (0/0)

Върнете се в началото Go down

i'm just another bird; Empty Re: i'm just another bird;

Писане by The Island Keeper Пон Сеп 08, 2014 1:59 pm

Добре дошла! 
Способност - свръх скорост.
Проклятие - зависимостта ти към наркотиците и алкохола ще остане завинаги твоето наказание.
/Сменено. Smile /
The Island Keeper
The Island Keeper
I'm the crazy bitch around here
I'm the crazy bitch around here

Брой мнения : 54
Join date : 31.08.2014

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите