Вход

Забравих си паролата!

Vote for us ----
BGtop

Administrators

Latest topics
» Запази лик
Съб Сеп 27, 2014 1:12 pm by Nikkouline

» Въпроси...
Вто Сеп 16, 2014 6:11 am by Lily Evans

» Промяна на името
Пон Сеп 15, 2014 7:53 pm by viki1212

» Другарче за РП
Пон Сеп 15, 2014 7:46 pm by danielle bale.

» Mina Marian
Пон Сеп 15, 2014 7:43 pm by viki1212

» Търся си всичко останало
Пон Сеп 15, 2014 7:06 pm by Erin Grey

» Божидара Солер
Пон Сеп 15, 2014 6:54 pm by The Island Keeper

» She was just a girl with sexy body and many problems - Erin Grey
Пон Сеп 15, 2014 6:47 pm by The Island Keeper

» Sweet dreams are made of this;;
Нед Сеп 14, 2014 7:53 pm by Nastya.

bite me

Go down

bite me

Писане by n. rossi on Пет Сеп 05, 2014 10:13 pm

Юрий Левченко. Петдесет и седем годишен украински затворник, обесил се преди да бъде екзекутиран от властите. Имал четири деца от четири брака, всичките завършили с развод. "Всичките до една бяха кобри", често казваше той. "Но последната беше най-коварната. Натопи ме в убийство само, за да се отърве от мен." Като изключим съмнителното му минало, изглеждаше свестен човек. За сметка на това беше малко странен. Живееше на пейка надолу по улицата. Пушеше евтини цигари и приемаше в системата си само уискито, което Наталия му носеше от време на време. Когато Наталия му носеше храна той отказваше, казвайки: "Нищо лично, но не вярвам на жените."
Щом не можеше да го нахрани, Наталия поне можеше да му прави компания, когато и на нея ѝ доскучаеше.
- Кажи ми нещо, Наталия.
Брюнетката се обърна към него и повдигна вежди.
- Как се озова на Острова на грешниците?
Кратка тишина.
- Общо взето il destino è una cagna.
- Превод, ако обичаш.
- Съдбата е кучка.
Юрий се засмя.
- Родена съм в Италия. Когато бях на пет, родителите ми решиха да се преместим в Америка. Надяваха се там да ни чака по-хубаво бъдеще. Купихме къща в предградията и през деня бяхме най-обикновено семейство, а при пълнолуние тичахме из близката гора във вълча форма. Признавам, че бях по-буйна от останалите ми роднини, но никога през краткия си живот не съм наранявала невинно същество и не съм създавала проблеми на семейството ми. с други думи: бях добро момиче. Обаче това явно няма никакво значение. Един ден планираш бъдещето си с години напред, а на следващия ден минаваш на пръв поглед по безопасна улица, когато стара сграда се срутва върху теб и ти се озоваваш на някакъв Остров на грешниците. На всичкото отгоре като подарък за добре дошъл получаваш проклятие, с което си принуден да живееш докато не се преродиш... ако изобщо се преродиш.
- Права си; съдбата е голяма кучка.
Наталия повдигна чашата си с уиски и я удари в тази на Юрий, след което изпи съдържанието ѝ на екс.
- Надявам се поне погребението ми да е било хубаво, а ковчегът да е бил затворен.
she ran with wolves
natalia constantina rossi / 23 / used to be werewolf / odette annable

n. rossi
Sometimes good dies too.
Sometimes good dies too.

Брой мнения : 4

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: bite me

Писане by The Island Keeper on Съб Сеп 06, 2014 12:25 pm

Добре дошла скъпо вълче! 
Проклятие - дори и тук, вълчата ти форма ще те следва на всяко пълнолуние.
Способност - Емпатия - ще усещаш чувствата на останалите, също както разбираш приятеля си по чашка.
The Island Keeper
I'm the crazy bitch around here
I'm the crazy bitch around here

Брой мнения : 54

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото