Вход

Забравих си паролата!

Vote for us ----
BGtop

Administrators

Latest topics
» Запази лик
Съб Сеп 27, 2014 1:12 pm by Nikkouline

» Въпроси...
Вто Сеп 16, 2014 6:11 am by Lily Evans

» Промяна на името
Пон Сеп 15, 2014 7:53 pm by viki1212

» Другарче за РП
Пон Сеп 15, 2014 7:46 pm by danielle bale.

» Mina Marian
Пон Сеп 15, 2014 7:43 pm by viki1212

» Търся си всичко останало
Пон Сеп 15, 2014 7:06 pm by Erin Grey

» Божидара Солер
Пон Сеп 15, 2014 6:54 pm by The Island Keeper

» She was just a girl with sexy body and many problems - Erin Grey
Пон Сеп 15, 2014 6:47 pm by The Island Keeper

» Sweet dreams are made of this;;
Нед Сеп 14, 2014 7:53 pm by Nastya.

Strike the match,burn with me tonight - Fire meets Gasoline

Go down

Strike the match,burn with me tonight - Fire meets Gasoline

Писане by Seth. on Пет Сеп 05, 2014 12:22 pm

Seth Morgan
Seth Morgan | 24 | Souless Keeper | 
FC: Colton Haynes

Земята бе студена.Калта се стичаше по лицето ми,ръцете ми бяха потънали в гъстата субстанция,която лепкаво се полепваше по цялото ми тяло.Лицето,ръцете,краката - всичко бе обилно полято в тиня и кал,безжизнено лежах,замръзвах.С последни усилилия протегнах ръка напред,ала тя отказа да се откъсне от мястото си.Пръстите ми изпукаха един по един.Дланите ми трепереха,едва надигайки се.Опитах да се хвана за близкото дърво,но единствено с върха на показалеца успях да докосна кората.Твърде далеч...
Надеждата излиташе от мен като лястовичка от гнездото си в края на лятото.За мен лятото отдавна бе изминало,живота ми прелетя над мен като нощ на плажа и увехна като клонка в есенен ден.Листата ми опадаха едно по едно и душата ми веч бе гола,беззащитна...душата му отдавна бе мъртва.Есента настъпи и уби всичко в мен,уби желанията,мечтите,надеждите...усмивките,уби дори любовта.Остави само омразата,остана само апатия,неприязнън,отгечение и ...о..и болка...
Болеше.
Всяка мисъл ме пронизваше със студеното острие,разкъсваше бавно кожата ми,избождаше очите ми.Това караше последното листенце на душата ми да се изпълва с такава блажена омраза,с отрова,каращо го да трепери.
Очите ми щипеха,виждах раздвоено....нямах сили да крещя,нямах сили да плача,успях само да изстена и тогава усетих как от гърба ми се разнесе лека,приятна топлина,контрастираща със студенината на калта,в която затъвах.Беше кръв.
Алената течност обагри цялата ми риза,смесваща се с кафеникавия отенък на мръсотията по мен.Красиви картини бяха обрисували цялото ми тяло,нежни,земни цветове се преплитаха един в друг,образувайки чудни,цветни фигури.
Исках това да свърши...
Ледени пръски на миризлива течност се премесиха с всичко останало по мен.Какво беше това?Миришеше лошо...Когато капка от течността стигна до раната ми,започна да боли,да гори.Исках да крещя,да извия от болка,от отчаяние,но отваряйки устата си...струните ми застинаха,не излезе ни звук,ни стон...ни вопъл.
Беше бензин.Ароматът му бързо се разнесе около мен.След момент дори самата течност влизаше в устата ми,в очите ми,беше по цялото ми тяло.Настръхнах,замръзвах по ледените му пръски.От косата ми се стичаха бисерни капки по челото ми.Затворих очи и тогава чух звукът...
 - Щрак... - запалката щракна и веселото пламъче се залюля над нея.То хвърли лека светлина в тъмнината и успях да видя част от сянка.Сянката отнела най-скъпото ми,единственото,което имах,единственото останало...мизерният ми живот.
До мен тупна металния предмет и пламъка заигра в разгорещен,страстен танц.Огън и бензин...огън и бензин,тази опасна комбинация се разнасяше по цялото ми тяло и изведнъж всичко спря.Душата ми намери за миг спокойствие.Остана само тишината,у мен празни,пусто....мирно.Усетих топлата прегръдка на огъня,разпространяващ се по цялото ми тяло.Болката обзе всяка частица от мен,но спокойствието,за което така бленувах,притъпяваше останалото.Не след дълго ,точно преди настъпи желания край,се изпълних отново с опияняваща омраза,злоба,страдание...Не исках да умра.Не исках всичко да свърши така.
Затворих бавно очи...
Огън и бензин,огън и бензин...точно като любов и омраза - едното подклажда другото,но двете са перфектната комбинация.Създадени едно за друго,ала държани далеч,вечно разделени.Съберат ли се,носят само разрушение,сеят раздор,жънат смърт.
Огън и бензин..

П.П Може ли да ми смените името на Seth. ?
Seth.
I only take what is mine
I only take what is mine

Брой мнения : 3

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Strike the match,burn with me tonight - Fire meets Gasoline

Писане by The Island Keeper on Пет Сеп 05, 2014 12:44 pm

Милото подпалено същество!

Сила- Огнена устойчивост - вече няма да се притесняваш,че огъня може да те нарани

Проклятие - Всеки път щом почувстваш страх, тялото ти ще гори... буквално
The Island Keeper
I'm the crazy bitch around here
I'm the crazy bitch around here

Брой мнения : 54

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото