Вход

Забравих си паролата!

Vote for us ----
BGtop

Administrators

Latest topics
» Запази лик
Съб Сеп 27, 2014 1:12 pm by Nikkouline

» Въпроси...
Вто Сеп 16, 2014 6:11 am by Lily Evans

» Промяна на името
Пон Сеп 15, 2014 7:53 pm by viki1212

» Другарче за РП
Пон Сеп 15, 2014 7:46 pm by danielle bale.

» Mina Marian
Пон Сеп 15, 2014 7:43 pm by viki1212

» Търся си всичко останало
Пон Сеп 15, 2014 7:06 pm by Erin Grey

» Божидара Солер
Пон Сеп 15, 2014 6:54 pm by The Island Keeper

» She was just a girl with sexy body and many problems - Erin Grey
Пон Сеп 15, 2014 6:47 pm by The Island Keeper

» Sweet dreams are made of this;;
Нед Сеп 14, 2014 7:53 pm by Nastya.

the girl must die

Go down

the girl must die

Писане by lyanna hunt; on Сря Сеп 03, 2014 10:02 pm

Lyanna Hunt
the girl must die
lost soul; eighteen; FC:Zoey Deutch
►Лиана Хънт.Осемнайсет години живот.Да.Само толкова.Катастрофа.Последвана от смърт.Само осемнайсет години.Само толкова ми бяха отредени.Ако знаех какво ще се случи…щях да направя доста неща.За съжаление нямаше откъде да знам.Нямаше и как да се подготвя.Да си мъртъв на осемнадесет …не струва.Но този остров не е чак толкова зле.Добре де, ужасно е.
► Семейството ми ме наричаше Лили,а приятелите ми…Лиа.Но нека да говоримп о същество.Катастрофата.Да, този паметен ден.Беше слънчево и много задушно.Бях с Изабел.Тя е по-голямата ми сестра.С нея наистина се разбирахме.Знаехме как да запълним свободното си време.Последното ми пътуване трябваше да е пътуване към Калифорния.Но изглежда имаше проблем с  пътя и някак се озовах тук.Този проблем беше  огромен камион, които бе управляван от заспал шофьор.Лош късмет.Предполагам.Всичко беше наистина грозно.Представях си смъртта ми по-красива.Не мислех,че мога да бъда буквално премазана от камион.Предполагам погребението е било със затворен ковчег.Но няма как да съм сигурна след като не останах да догледам продължението.
► Озовах се на този остров.Заедно със сестра ми.Все още не съм сигурна дали се радвам,че е тук.По-скоро …не.От една страна е облекчаващо,че не съм сама,но тя заслужаваше да живее.Беше по-добър човек от мен.А това беше грозният край и за двете ни.Тъжно е.Не биваше да свършва така.
► Семейната ни история е наистина объркваща.Поне беше за мен, когато родителите ми се опитваха  да ми обяснят,че всъщност  тя е дете на майка ми от предишният й брак.Аз не виждах особена разлика.За мен тя бе дъщеря на майка ни и баща ни.Независимо от всичко си беше моя сестра.Това не промени нищо за мен.Семейство Хънт бяха силни.Поне докато бяхме живи.Не можех да се оплача,че в живота ми е липсвало нещо.Имахме хубава къща.Учех в хубаво училище.Имах достатъчно приятели.Имах всички тези неща, които много други нямаха.И всичко това,защото се бях родила в семейство Хънт.Чак сега осъзнавам какъв късмет съм имала, но вече е късно.
►Името ми е Лиана Хънт.Родена съм на втори май.Живях добре.Обичах да се забавлявам.Обичах.Мразех.Имах всичко.Но имах и късмета да умра млада.Осемнадесет години живот.Хиляди спомени,но не достатъчно.Трябваше да уча в университет.Трябваше да обиколя света.Трябваше да съм най-добрата леля.Трябваше да съм най-добрата майка.Трябваше да имам семейство.Съпруг..деца.Трябваше…трябваше…Трябваше,но съм мъртва.

lyanna hunt;
Nobody's perfect
Nobody's perfect

Брой мнения : 118

Допълнително
Изплатени грехове:
0/0  (0/0)

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: the girl must die

Писане by The Island Keeper on Сря Сеп 03, 2014 10:14 pm

Добре дошла, мило създание! 
Проклятие - ще усещаш болката на сестра си, но тя твоята не.
Способност - също като нейната - четене на мисли.
The Island Keeper
I'm the crazy bitch around here
I'm the crazy bitch around here

Брой мнения : 54

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото